Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Відбулося чергове засідання виконкому

22.06.2009

17 червня 2009 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, на яке вносилося 29 питань.

Одним із найважливіших – було Про затвердження заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2009-2010 років, адже гостро стоїть питання про забезпечення КП «Бахмачтепломережі» теплом житлових будинків, лікарень, шкіл, дошкільних навчальних закладів у зимовий період.

Ситуація ускладнюється ще й великою заборгованістю за спожитий природний газ. Тому вирішено в найкоротший строк вивчити можливість отримання кредиту від банківських установ для погашення цієї заборгованості КП «Бахмачтепломережі». Виконкомом поставлена задача вжити дієвих заходів по завершенню у строк до 1 липня 2009 року робіт по переобладнанню теплопунктів по вул. Чернігівській, 5А та вул. Тімірязева, 8А в автономні газові котельні та реконструкції центральної котельні по вул. Пролетарській,15 та підготовці цих об’єктів до здачі в експлуатацію. Відповідальність за виконання поставленого завдання міським головою покладено персонально на директора КП «Бахмачтепломережі» Приходька С.В. Вирішено за доцільне звернутися до депутатів міської ради з пропозицією затвердити договір передачі в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго» цілісного майнового комплексу системи теплопостачання міста. Оскільки КП «Бахмачтепломережі» не може самостійно забезпечити теплопостачання, то і виникла необхідність передачі в оренду даного підприємства потужнішому.

Реально оцінюючи обстановку, єдино можливим варіантом виходу з критичної ситуації, а також гарантією своєчасного початку і якісного проведення нового опалювального сезону вбачається негайна передача в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго» цілісного майнового комплексу системи теплопостачання міста, альтернативи якому немає.

Кожному керівнику підприємств житлово-комунального господарства міста поставлено конкретні завдання, від результатів виконання яких залежить добробут бахмачан.

Прийнято рішення Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2009 році, в якому передбачено збільшити фінансування дошкільних навчальних закладів на 10% на закупівлю фруктів та овочів.

Враховуючи результати перевірки суб’єктів господарювання, які реалізують соціально значущі товари на продовольчому ринку, встановлені порушення правил та вимог законодавства у сфері торгівлі, виконкомом міської ради вирішено попередити підприємців про недопущення будь-яких порушень та дотримання вимог законодавства та правил у торгівлі.

Виконавчим комітетом міської ради уповноважено заступника начальника відділу з правових, економічних та гуманітарних питань складати протоколи про адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, вчинені на території Бахмацької територіальної громади.

Розглядалися інші питання.

Міськвиконком