Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Від попередження – до рішучих дій

10.06.2009

За ініціативи виконкому Бахмацької міської ради понад 50 трудових колективів міста Бахмача взяли участь у прибиранні території міського парку, який після такої уваги відразу ж посвіжів, зазеленів. От як би ще й шановні відвідувачі парку - молодята у весільному кортежі, хлопці й дівчата, які вийшли "на природу" пива попити, не забували, що це місце "культури і відпочинку", але після їхніх відвідин парк "культурою" аж ніяк не назвеш! Після них і трава не росте, як кажуть.

Але варто назвати і тих, хто зневажив загальноукраїнську акцію "Весняна толока" і навіть годину не виділив для того, щоб попрацювати у міському парку: ЗАТ "Агропромбуд", Бахмацька дистанція захисних лісонасаджень, ЗАТ "Шляхрембуддільниця №7", ТОВ "Бахмацький машинобудівельний завод", АТЗТ "Укрторгбудматеріали", Бахмацька дільниця Конотопської дистанції колії, Бахмацька дільниця Щорської дистанції колії, Бахмацька автошкола ТСОУ та деякі інші. Така байдужість до загальних справ і призводить до жахливих екологічних наслідків.

Рівчаки, лісонасадження вздовж доріг та залізничного полотна впевнено "заповнюються" побутовим сміттям. Ситуація загрозлива. Тому розпорядженням Бахмацького міського голови Поліщука О.В. створено декілька робочих груп, до складу яких входять працівники апарату виконкому міської ради, районної райсанепідемстанціїї та органів внутрішніх справ, які виїжджають до проблемних місць та виявляють тих, хто створює та наповнює стихійні звалища сміття.

Так, Іващенко В.П., мешканець вулиці Кожедуба, 15, викидав сміття з причепа автомобіля "ВАЗ" у меліоративний канал по вул. Маяковського; Доля О.М., мешканець вул. Будьонного, 5, викидав побутове сміття з причепу автомобіля "Москвич" біля болота на розі вулиці Будьонного та провулку Довженка; Федоренко А.Г., мешканець вул. Кооперативної, 10, викидав сміття на вулиці Чернігівській біля залізничного переїзду; Кучеренко О.Д., мешканець вул. Білоножка, 13, викидав побутове сміття у лісосмугу на розі вулиць Кошового та Білоножка. Усі порушники правил благоустрою притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

Рейди тривають, порушники правил благоустрою будуть відповідати за свої негативні вчинки.

Сподіваємось, що робота комісії буде результативною, кажуть, що вода камінь точить. То може згодом і бахмачани вироблять звичку користуватися послугами сміттєзбиральних машин? А ні – то сміттєві гори з’являються навіть на географічній карті замість славного міста.

Бахмацька міська рада