Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


З Днем народження, рідне місто!

13.08.2015

Ось і перевалило літечко на серпень, свій останній місяць. Звично, в першу неділю серпня бахмачани відмічають День міста та залізничних профспілок. А більшість жителів ще пам’ятають це свято, як День залізничника. Адже залізниця створила спочатку поселення, а згодом перетворила його в повноцінне місто Бахмач. І, на жаль, залізниця і пов’язані з нею підприємства, крім хіба що бюджетних установ, залишається чи не єдиним годувальником більшості сімей наших жителів. Та не будемо в цей день про сумне.


- Вітаю усіх присутніх з Днем народження рідного міста! З Днем народження рідний Бахмаче, з Днем народження, бахмачани! – гречно розпочав святковий концерт у міському парку відпочинку наш міський голова Павло Шимко. - Прийміть щирі та палкі вітання, шановні мешканці міста Бахмача, з Днем міста, а усіх залізничників зі святом профспілки!


Низький уклін вам, шановні бахмачани, адже усі досягнення, якими багатий наш Бахмач, складаються із вашої щоденної праці, знань і талантів. Ви справжня окраса і гордість міста – завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості і наполегливості розвивається наш Бахмач. Я вдячний за все те добре, що ви зробили і робите для рідного міста. У свою чергу, і міська влада усі зусилля спрямовує на те, щоб життя у Бахмачі ставало комфортнішим і сучасним. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку міста.