Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Нарада міського голови з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста

04.06.2009

1 червня 2009 року у міського голови Поліщука О.В. відбулася щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста. На порядок денний вносились питання: 1) Про роботу підприємств житлово-комунального господарства міста. 2) Про благоустрій міста.

Керівники підприємств ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюба М.І., ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюк В.О., КВП «Комунальник» Ігнатко Л.І., виконуючий обов’язки директора КП «Бахмачтепломережі» Неїзжалий І.В. звітували про виконання завдань, поставлених на попередніх нарадах. Зокрема, завершилися роботи по ремонту, фарбуванню, обновленню дитячих майданчиків та благоустрою прибудинкових територій.

Конкретні завдання були поставлені кожному підприємству, адже благоустрій у місті залежить саме від їхньої роботи. Поточний та капітальний ремонт житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій – головні пріоритети для ТОВ «Бахмацька ЖЕК», ДП «Бахмачцивільбуд». Начальник ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюба М.І. прозвітував про виконання вибіркового ремонту покрівлі даху будинків №50 та №54 по вулиці Жовтневій та про ремонт під’їздів у будинку №114 по вулиці Тиницькій.

КП «Бахмачтепломережі» забезпечує теплом житлові, адміністративні будинки, дошкільні навчальні заклади, школи, лікарні міста, тому нинішня ситуація в умовах передачі КП «Бахмачтепломережі» в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго» вимагає від комунального підприємства термінових заходів по проведенню якісної та реальної оцінки майна, погашенню боргів, здачі в експлуатацію котелень після завершення їх реконструкції. Особливо важливим завданням є розробка плану заходів підготовки підприємства КП «Бахмачтепломережі» до нового опалювального сезону.

Режим вуличного освітлення міста у літній період необхідно перевести на пільговий погодинний режим з 21-30 год. до 24-00 год. – таке завдання поставив міський голова майстру Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло». Виникла необхідність проведення ревізії демонтованих ліхтарів з вуличного освітлення, перевірки електрообладнання та лампи без облікових ліхтарів вуличного освітлення.

На даний час КВП «Комунальник» необхідно продовжити роботу з укладання договорів на вивезення твердого побутового сміття з приватного сектору, встановити необхідні дорожні знаки, нанести дорожню розмітку «Пішохідні переходи», спиляти аварійні дерева, регулярно проводити обкошування газонів обочин доріг, виконати роботи по благоустрою кладовищ.

КП «Бахмачводсервіс» завершив роботи по будівництву каналізаційного колектора до будинку по вул. Луначарського,12, тому необхідно провести відновлювальні роботи та благоустрій території.

Завдання поставлені конкретні, тому й результати повинні бути конкретними.

Чергову нараду міського голови О.В.Поліщука з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста про хід та результати виконання поставлених задач призначено на наступний вівторок.

Бахмацький міськвиконком