Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


День народження міста Бахмач

05.08.2010

Першого серпня бахмачани відзначили День народження свого міста, яке згідно рішення сесії міської ради від 28 липня 2008 року вирішено святкувати у день професійного свята залізничників.

 

Жоден із нас не уявляє Бахмача без залізничних підприємств – там працює багато мешканців міста, всі користуються послугами залізничного вокзалу, який сполучає не тільки різні міста, а й різні держави.

 

Урочистості розпочалися з вітального слова Бахмацького міського голови О.В. Поліщука перед гостями свята у міському парку культури і відпочинку. Він дякував бахмачанам за натхненний труд заради розвитку міста та вручив Почесні грамоти міської ради кращим залізничникам, лікарям, робітникам, вчителям – тим, хто заслуговує на повагу і вдячність не тільки у своїх колективах.

 

У переддень свята проходив футбольний турнір, присвячений Дню міста та Дню профспілок залізничників і транспортних будівельників, у якому перемогу здобула команда залізничників. Міський голова вручив кубки та медалі переможцям та подякував тренеру Бахмацької ДЮСШ Стецюку В.П. за невтомну роботу із молоддю, внесок у розвиток фізичної культури та спорту у місті. Тому заслужену Почесну грамоту міської ради Володимир Петрович отримав саме у День міста.

 

З особливими почестями міський голова вітав із професійним святом та Днем міста Почесного громадянина міста Гросмана Михайла Яковича – почесного залізничника, почесного працівника транспорту.

 

З Днем міста вітали голова райдержадміністрації Допа О.І. та голова районної ради Сорока В.М. та вручили пам’ятний подарунок спортивній команді «Гарт» ЗОШ №5.

 

До привітань приєднався і голова Конотопської територіальної профспілки залізничників Шмаглій В.О., який згадав історію заснування залізничного вузла Бахмач та вручив грамоти профспілковим лідерам залізничних підприємств Бахмача – Ю.О. Шишу, Д.Ю. Камінському, А.О. Рожновій, О.М. Демченку та колишньому профспілковому лідеру – Н.П. Загорулько.

 

Колектив «Камертон» Прилуцького міського будинку культури розважав гостей свята весь вечір - проводилися конкурси на спритність, на кращі віршовані рядки про рідне місто, лунала гарна музика та приємні пісні в честь Бахмача як і годиться на іменинах. Гучні залпи феєрверку стали кульмінацією урочистостей на честь міста, яке всі ми так любимо!

 

Міська рада