Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Оперативна нарада

03.03.2010

Оперативна нарада міського голови Поліщука О. В. відбулася і з керівниками комунальних підприємств міста – ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюбою М.І., ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюком В.О., КВП «Комунальник» Ігнатком Л.І., КП « Бахмач-водсервіс» Карапотою М.Г. та КП «Міськсвітло» Кириченком М. М.

Гострим і конструктивним був виступ заступника міського голови Стрільця Г.О., який курує роботу підприємств житлово-комунального господарства міста, щодо співпраці усіх ланок господарювання у сфері обслуговування житлового фонду, проведенню необхідних робіт по усуненню протікання дахів багатоповерхових будинків.

Міський голова Поліщук О.В. дав доручення керівнику ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюбі М.І. та ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюку В.О. вчасно та якісно проводити роботи по усуненню причин протікання дахів шляхом розчищення від снігу та льодових бурульок.

22 лютого було прийнято рішення виконавчого комітету Бахмацької міської ради « Про невідкладні заходи щодо забезпечення захисту об’єктів господарювання та населення від повені та дощових паводків у весняний період 2010 року», створено оперативний штаб, членами якого є керівники комунальних підприємств міста, працівники РВ ГУМНС в Чернігівській області та апарату виконкому. Затверджено план організаційних та практичних заходів з підготовки та безпечного пропуску повені та дощових паводків у весняний період. Міським головою поставлено завдання підготувати всю інженерну та автомобільну техніку для ліквідації весняної повені у разі її виникнення.

Директору КВП «Комунальник» дано доручення провести очистку водопропускних труб, канав та лотків вздовж проїжджої частини доріг з метою недопущення підтоплення у період активного танення снігу.

Майстер Бахмацької дільниці КП « Чернігівоблсвітло» Кириченко М.М. доповів про завершення робіт по переобладнанню системи зовнішнього освітлення вулиць Довженка, Поштової, Красіна, Фурманова у мікрорайоні Бахмач- Київський, Чапаєва, Тельмана та центру міста Першотравневій 32, Жовтневій 4, Дружби 1,3,5. Змонтовані мережі передані на обслуговування підряднику. Роботи по модернізації зовнішнього освітлення вулиць міста продовжуються згідно Програми модернізації і розвитку вуличного освітлення м. Бахмач на 2009 – 2010 роки.


Міськвиконком