Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Про програму модернізації і розвитку вуличного освітлення міста Бахмача

23.02.2010

Виконком Бахмацької міської ради працює над реалізацією «Програми модернізації і розвитку вуличного освітлення м. Бахмач на 2009 – 2010 роки», яка передбачає встановлення енергозберігаючого обладнання не тільки на центральних вулицях, а й на найвіддаленіших провулках міста.


У рамках виконання Програми освітлення Бахмача передбачається розвиток та модернізація зовнішнього освітлення, підвищення ефективності та надійності функціонування системи зовнішнього освітлення мікрорайону, окресленого вулицями Чернігівською, Тиницькою, Першотравневою шляхом розвантаження існуючих ліній за рахунок встановлення додаткового багато тарифного електролічильника, поліпшення освітлення мікрорайонів «Гайки», «Київська», шляхопроводу, прилеглих вулиць до вулиці Чапаєва, Тельмана, Червоних Партизан, Карбишева, Південної, Перемоги, Єсеніна, Богунцева, Зої Космодем’янської та інших, освітлення місць масового пересування мешканців міста біля багатоповерхових житлових будинків. Програма була схвалена виконкомом міської ради, але кошти на її виконання депутати міської ради не передбачили. Тому всі роботи та закупівля обладнання здійснюється за ініціативи міського голови виключно за спонсорські кошти.

Громада Бахмача та міський голова зверталися за допомогою у реалізації програми до багатьох. На звернення відгукнувся Сергій Тігіпко, колишній кандидат у Президенти. Виконання робіт продовжилося восени 2009 року, коли два автопоїзди доставили необхідне обладнання, що дало можливість продовжити роботи по переобладнанню системи міського освітлення. Сьогодні у місті освітлюються навіть ті вулиці та провулки, на яких ніколи не було вуличного освітлення. За сприятливих погодних умов навесні роботи по переобладнанню зовнішнього освітлення будуть продовжені.

Міськвиконком