Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Новорічна казка для юних бахмачан!

30.12.2009

Рік добігає кінця, засвічує новорічні вогні на вічнозелених красунях, дітвора радіє снігу і з нетерпінням чекає Миколая, Діда Мороза та Снігуроньку з подарунками. І справді, у ці святкові дні трапляються дива, здійснюються мрії не тільки завдяки Дідам Морозам та Снігуронькам. Доброчинність стає головною чеснотою, яка зігріває душу і благодійнику і тому, хто потребує співчуття.

Виконком Бахмацької міської ради опікується соціально незахищеними сім’ями з дітьми під опікою, багатодітними та малозабезпеченими родинами. Для організації свята та формування подарунків до Новорічних свят виконкомом бахмацької міської ради було виділено дві тисячі гривень та залучено спонсорську допомогу від підприємств та приватних підприємців.

28 грудня цього року «Новорічна казка» у виконанні працівників районного будинку культури порадувала дітей і веселою виставою, і яскравою ялинкою, і запальним хороводом, і щедрими подарунками.

З новорічними вітаннями та найкращими побажаннями до дітей та гостей свята звернувся міський голова О.В. Поліщук. Він побажав дітям здійснення мрій, щасливого дитинства та вручив подарунки.

Виконком Бахмацької міської ради висловлює щиру вдячність за надання добродійної допомоги СТОВ «Надія», СП «Агродім», приватним підприємцям Ільченку О. І., Сороці Т.І. та Ткаченку В.І.

Міськвиконком