Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


З турботою про людей з особливими потребами

11.12.2009

Відзначення міжнародного Дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування усім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Адже інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто намагається допомогти.

У цей день від виконкому Бахмацької міської ради матеріальну допомогу та подарунки отримали 10 дітей-інвалідів, які за станом здоров’я чи через фізичні вади не відвідують загальноосвітні навчальні заклади. Особисто міський голова та працівники апарату виконкому міської ради відвідали кожну дитину вдома, ознайомилися з умовами проживання, поспілкувалися з ними.

Міжнародний День інвалідів став пам’ятним і для членів Бахмацької територіальної організації глухих, адже це люди з особливими потребами, і спілкування для них дуже важливе, а увага до них зі сторони влади розчулила до сліз. Була проведена зустріч, на якій подарунки від міського голови О.В. Поліщука отримали 20 нечуючих інвалідів міста, які принагідно звернулись до міського голови з різними проблемами та за допомогою.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я, і не тільки у день 3 грудня, а й протягом року не забувати про те, що поруч живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.

Міськвиконком