Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади!

02.12.2009

Вже багато років кожному поколінню мешканців нашого міста Бахмач життя задає постійно одне питання «Для чого живемо?», «Куди йдемо?», «Що залишимо майбутнім поколінням?»

Відомо, що для тих, хто нікуди не пливе, не буває попутного вітру. Для нашого міста, його територіальної громади таким курсом в майбутнє має стати «Стратегічний план розвитку міста Бахмача». Цей документ зафіксує наше бачення майбутнього міста, основи, на яких ми маємо будувати це майбутнє, орієнтири та цілі, досягнення яких здійснить наші мрії. Це велика відповідальність, бо, як відомо, плата за стратегічні помилки є самою великою.

За ініціативи міського голови Поліщука О.В. була створена робоча група з підготовки стратегічного плану розвитку міста із числа не тільки працівників апарату виконкому міської ради, а й з залученням депутатів міської ради різних скликань, керівників підприємств, представників малого бізнесу, громадськості, преси. Креативні ідеї, конструктивні пропозиції щодо розвитку міста мають стати підґрунтям формування всього поля завдань на майбутнє. Передбачається активна участь та небайдужість жителів рідного міста, щоб вивчити найактуальніші проблеми громади, сформулювати сильні та слабкі сторони міста, можливості та загрози, пріоритетні напрями розвитку та ресурси для їх вирішення. Саме на основі зібраної інформації в подальшому і буде підготовлений стратегічний план розвитку територіальної громади міста Бахмача.

Напевно можна стверджувати, що такі важливі питання, як спорудження глибинної свердловини для забезпечення якісною питною водою мешканців приватного сектора, автономне опалення квартир у багатоповерхівках центральної частини міста, освітлення усіх - навіть віддалених вулиць, згідно «Програми освітлення «, реконструкція міського парку та благоустрій водоймища, встановлення нових очисних споруд та інші будуть включені до плану. Міський голова вважає, що важливим для сталого розвитку міста є залучення інвестицій у виробничу бюджетонаповнюючу сферу, яка б давала можливість розвивати соціальну інфраструктуру. А ще - важливо вірити у те, що накреслене здійсниться, адже віра – це могутня сила, яка стає запорукою успіху у багатьох справах.

Звертаємось до всіх небайдужих бахмачан із проханням долучитися до планування спільного майбуття та втілення мрій у життя! Знайдіть себе у процесах розвитку міста, активно включайтесь у співпрацю із владою, ставайте рушійною силою прогресу!

Міськвиконком