Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


«Оперативка» з керівниками підприємств ЖКГ

27.07.2009

У літній період, як ніколи, напружено ведуться різні ремонтні роботи. Нарада міського голови Поліщука О.В. з керівниками підприємств житлово-комунального господарства черговий раз пройшла по-діловому – у руслі нагальних потреб.

У зв’язку із підготовкою до святкування Дня міста та Дня залізничних профспілок та транспортних будівельників 2 серпня необхідно терміново провести роботи по благоустрою та наведенню порядку на території міста – на вулицях, у міському парку, скверах, дитячих майданчиках, прибудинкових територіях. Тому постають завдання по благоустрою не тільки для підприємств житлово-комунальної сфери, а й для приватних підприємців, власників магазинів, інших торгових точок, приватних осіб, організацій та установ. Прибирання відведених та закріплених територій – справа завжди проблемна, оскільки сумління багатьох «ПП» не поширюється на громадські справи.

Важливим на сьогодні завданням є укладання договорів по благоустрою територій, закріплених за приватними підприємцями, установами та організаціями з КВП «Комунальник».

Обкошування узбіч доріг, прибудинкових територій - завдання не лише для комунальних підприємств міста, а й для всіх господарників.

Неодноразово доводиться відновлювати у літній період розмітку на дорогах, особливо пішохідні переходи, де вона вкрай потрібна для безпеки руху. Отже КВП «Комунальник» у черговий раз отримало завдання терміново виконати роботи по оновленню та додатковому фарбуванню дорожної розмітки «Пішохідні переходи» по вул. Першотравневій, Жовтневій та Шевченка та встановленню нових знаків біля загальноосвітніх шкіл №1 та № 4 по вулицях Я.Мудрого та Б.Хмельницького.

Невідкладного виконання вимагають проблеми, над якими працює КП «Бахмачводсервіс»: провести реконструкцію каналізаційного колодязя, що розташований на проїжджій частині вулиці Чернігівської біля будинку №3.

У літній час, коли природне освітлення досить довготривале, необхідно чітко контролювати використання електроосвітлення міста у нічний час – таке завдання поставлене майстру Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло» Кириченку М.М.

Бахмацька міська рада