Сайт міста Бахмач

http://bakhmach.osp-ua.info


Велике театралізоване свято – Івана Купала

10.07.2009

06 липня у міському парку культури і відпочинку відбулося велике театралізоване свято – Івана Купала, що ще здавна стало улюбленим народним гулянням.

Святкування купальської ночі розпочалося прекрасним театральним дійством, яке перенесло всіх присутніх у ті часи, коли ці традиції жили у побуті: молоді дівчата плели вінки та пускали їх на воду з надією на щастя та шлюб, а порубки палили багаття та перестрибували через нього. Все це були не лише веселі розваги, а й віра у те, що вогонь очищає від усього лихого, недоброго, що дає добру надію.

Тож і на Бахмацькому святі Івана Купала гості та жителі міста поринули у чарівний світ купальської ночі, та й танцювали і біля Марени (прикрашеного деревця), і з водяником навколо традиційного багаття.

Веселі, ліричні та традиційно гумористичні для цього свята пісні у виконанні працівників районного будинку культури створили приємний, веселий настрій, що охопив усіх присутніх.

Від імені міського голови Поліщука О.В., який на той час перебував у відрядженні у м. Українці Київської обл. та брав участь у 4-й Всеукраїнській конференції малих міст України за темою "Державно-приватне партнерство як механізм розвитку малих міст", звернувся перший заступник міського голови А.Ф. Федченко та передав бахмачанам святкові вітання від міського голови і побажав здоров’я, життєвих гараздів та веселого настрою.

Приємним сюрпризом для гостей свята стали зовсім несподівані подарунки від Бахмацької міської ради. Тому, хто завітав на це традиційне українське народне свято у вишиваній сорочці, презентовано пляшку шампанського. А тому, хто у гаманці мав грошову купюру 2001 року випуску (дивно, але довго шукали), дісталася банка кави.

Міськвиконком