https://www.investforum.ru/ трейдерам от трейдеров. Форум Форекс инвесторов.

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Чт, 2 липня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Про чергову нараду «комунальників»

08.07.2009

Згідно поставлених завдань міським головою Поліщуком О.В., заступник міського голови Стрілець Г.О. провів чергову нараду з керівниками житлово-комунального господарства міста.

Господарники звітували про виконання певного об’єму робіт за попередній період.

Оскільки літо – пора ремонтів та підготовки до зими, то й завдання ставляться відповідні.

Начальникам ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюбі М.І. та ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюку В.О. черговий раз поставлено завдання подати пропозиції по необхідних коштах для ремонту покрівель. Необхідно довести до відома жителів багатоповерхових будинків рішення виконкому про заборону самовільного встановлення антен супутникового зв’язку, оскільки при цьому покрівля дахів пошкоджується і потім протікає.

Деякі попередні завдання невиконані з ряду причин, тому, наприклад, начальнику ТОВ «Бахмацька ЖЕК» вказано на незадовільну роботу двірників та прибиральниць, несвоєчасне та неякісне прибирання сходових кліток у житлових будинках.

Начальник ДП «Бахмачцивільбуд» черговий раз отримав завдання виконати ремонт балконної плити у будинку по вул.Першотравневій,30.

Директор КВП «Комунальник» звітував про ведення робіт по заміні непридатних та встановленню нових дорожніх знаків «Пішохідний перехід».Заступник міського голови наголосив на продовженні нанесення дорожної розмітки по вул.Першотравневій Шевченка та Жовтневій. Для вчасного обкошування узбіч доріг, директору КВП «Комунальник» Ігнатку Л.І. рекомендовано залучати до робіт за попередньою домовленістю СТОВ «Надія».Термінового вирішення потребує питання спилювання аварійних та перерослих дерев біля житлових будинків по вул.Перемоги.

КП «Бахмачтепломережі» на даний час перебуває в стані реорганізації та переходу в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго». Але, оскільки деякі котельні після реконструкції не здані в експлуатацію, то заступник міського голови поставив завдання терміново вжити відповідних заходів для введення котелень в експлуатацію.

Майстер Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло» повідомив, що проведено ревізію демонтованих ліхтарів вуличного освітлення. На даний час, враховуючи літній час, поставлено завдання чітко контролювати освітлення міста у нічний час; відновити освітлення по вул. Богунцева,7,9 ,та на перехресті вулиць Розумовського та Тельмана.

В.о директора КП «Бахмач- водсервіс» Карапата М.Г. звітував про проведення ремонтних робіт водопроводу. Тому Стрілець Г.О. наголосив на проведенні відновлювальних робіт та асфальтування проїжджої частини вул.Чернігівської у місці проведення робіт.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa