Гора скидок:. Рагамаффин - бесплатная доставка.

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Відбулося чергове засідання виконкому

22.06.2009

17 червня 2009 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, на яке вносилося 29 питань.

Одним із найважливіших – було Про затвердження заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2009-2010 років, адже гостро стоїть питання про забезпечення КП «Бахмачтепломережі» теплом житлових будинків, лікарень, шкіл, дошкільних навчальних закладів у зимовий період.

Ситуація ускладнюється ще й великою заборгованістю за спожитий природний газ. Тому вирішено в найкоротший строк вивчити можливість отримання кредиту від банківських установ для погашення цієї заборгованості КП «Бахмачтепломережі». Виконкомом поставлена задача вжити дієвих заходів по завершенню у строк до 1 липня 2009 року робіт по переобладнанню теплопунктів по вул. Чернігівській, 5А та вул. Тімірязева, 8А в автономні газові котельні та реконструкції центральної котельні по вул. Пролетарській,15 та підготовці цих об’єктів до здачі в експлуатацію. Відповідальність за виконання поставленого завдання міським головою покладено персонально на директора КП «Бахмачтепломережі» Приходька С.В. Вирішено за доцільне звернутися до депутатів міської ради з пропозицією затвердити договір передачі в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго» цілісного майнового комплексу системи теплопостачання міста. Оскільки КП «Бахмачтепломережі» не може самостійно забезпечити теплопостачання, то і виникла необхідність передачі в оренду даного підприємства потужнішому.

Реально оцінюючи обстановку, єдино можливим варіантом виходу з критичної ситуації, а також гарантією своєчасного початку і якісного проведення нового опалювального сезону вбачається негайна передача в оренду ВАТ «Облтеплокомуненерго» цілісного майнового комплексу системи теплопостачання міста, альтернативи якому немає.

Кожному керівнику підприємств житлово-комунального господарства міста поставлено конкретні завдання, від результатів виконання яких залежить добробут бахмачан.

Прийнято рішення Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2009 році, в якому передбачено збільшити фінансування дошкільних навчальних закладів на 10% на закупівлю фруктів та овочів.

Враховуючи результати перевірки суб’єктів господарювання, які реалізують соціально значущі товари на продовольчому ринку, встановлені порушення правил та вимог законодавства у сфері торгівлі, виконкомом міської ради вирішено попередити підприємців про недопущення будь-яких порушень та дотримання вимог законодавства та правил у торгівлі.

Виконавчим комітетом міської ради уповноважено заступника начальника відділу з правових, економічних та гуманітарних питань складати протоколи про адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, вчинені на території Бахмацької територіальної громади.

Розглядалися інші питання.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa