Школьный стенд Дорога на зеленый свет занятие по пдд путешествие на зеленый свет.

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Чт, 2 липня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Нарада міського голови з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста

18.06.2009

15 червня 2009 року у міського голови Поліщука О.В. відбулася щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста. На порядок денний вносились питання:

1. Про роботу підприємств житлово-комунального господарства міста за попередній період.

2. Про благоустрій міста.

Керівники підприємств ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюба М.І., ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюк В.О., майстер КВП «Комунальник» Сергієнко Г.М., директор КП «Бахмачтепломережі» Приходько С.В., майстер Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло» Кириченко М.М., в.о. директора КП «Бахмачводсервіс» Карапата М.Г. звітували про виконання завдань, поставлених на попередніх нарадах.

Начальник ТОВ «Бахмацька ЖЕК» Дзюба М.І. прозвітував про проведення обкошування всіх прибудинкових територій від трави та бур’янів, часткове завезення піску у пісочниці, розміщені на прибудинкових територіях. Невиконаними залишаються роботи по фарбуванню газопровідних труб на житлових будинках, по розчищенню та вирубці аварійних та перерослих дерев на прилеглій території до будинку по вул. Першотравневій,32. До виконання попередніх доручень начальнику ТОВ «Бахмацька ЖЕК» міським головою поставлено завдання в термін до 19 червня 2009 року завершити роботи по ремонту та фарбуванню двох дерев’яних будиночків на дитячому майданчику по вул. Пушкіна. На жаль, не зовсім відповідально ставиться начальник ТОВ «Бахмацька ЖЕК» до виконання поставлених йому завдань.

Терміново провести дератизацію та дезінсекцію підвальних приміщень житлових будинків; розпочати роботи по ремонту покрівлі даху та підвальних каналізаційних мереж у будинку по вул. Пушкіна,5; провести обстеження та виконати роботи по ремонту балконної плити у будинку по вул. Першотравневій,30; провести роботи по фарбуванню двох гойдалок та двох грибків на дитячому майданчику по вул. Пушкіна; завезти піску у пісочниці, розташовані на прибудинкових територіях – основні завдання, які поставлені міським головою начальнику ДП «Бахмачцивільбуд» Вітюку В.О.

Періодично проводиться робота по відлову бродячих тварин на території міста, розпочато роботи по виготовленню паркану для встановлення на кладовищі по вул. Тиницькій, виконано роботи по встановленню та зняттю необхідних дорожніх знаків, придбано фарбу для нанесення дорожньої розмітки «Пішохідні переходи», проводяться роботи по обкошуванню обочин в’їздних доріг у місто, газонів та обочин вулиць міста від бур’янів та перерослої трави, вирубано самосійні кущові порослі в районі вул. З.Космодем’янської – такий звіт про виконання поставлених завдань надав міському голові директор КВП «Комунальник» Ігнатко Л.І. На нараді 15 червня 2009 року міський голова поставив Ігнатку Л.І. ще ряд завдань, а саме: виконати роботи по заміні непридатних та встановленню нових дорожніх знаків «Пішохідний перехід» по центральним вулицям міста, особливо біля шкіл, вирішити питання спиляння аварійних та перерослих дерев по вул. Перемоги, провести роботи по фарбуванню двох гойдалок на дитячому майданчику по вул. Пушкіна, провести роботи по наведенню порядку на Меморіалі Слави, продовжувати роботи по обкошуванню газонів та обочин вулиць міста від бур’янів та перерослої трави.

Директору КП «Бахмачтепломережі» Приходьку С.В. міським головою поставлено завдання терміново вжити заходів по здачі в експлуатацію котелень після завершення їх реконструкції, провести грошову оцінку майна КП «Бахмачтепломережі» для придбання кредиту, проводити обкошування територій, прилеглих до котелень.

Майстер Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло» Кириченко М.М. доповів про виконання завдань, поставлених йому на минулих нарадах: зміну режиму роботи вуличного освітлення міста на пільговий погодинний режим з 21-30 год. до 24-00 год., виконання монтажу ізоляторів на заміненій електроопорі по вул. Жовтневій, проведення перевірки наявності електрообладнання та ламп без облікових ліхтарів вуличного освітлення. Міський голова поставив Кириченку М.М. наступні завдання, необхідні для виконання: провести ревізію демонтованих ліхтарів по вулицям міста, терміново надати інформацію про встановлення електроламп вуличного освітлення на вулицях міста.

В.о. директора КП «Бахмачтепломережі» Карапаті М.Г. в черговий раз поставлено завдання провести підсипку щебеневою сумішшю та асфальтування проїжджої частини вул. Чернігівської у місці проведення ремонтно-відновлювальних робіт по ремонту водопроводу.

Чергову нараду міського голови О.В.Поліщука з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста про хід та результати виконання поставлених задач призначено на наступний понеділок.

Бахмацька міська рада

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa