Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Нд, 19 вересня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

З Днем народження, рідне місто!

13.08.2015

Ось і перевалило літечко на серпень, свій останній місяць. Звично, в першу неділю серпня бахмачани відмічають День міста та залізничних профспілок. А більшість жителів ще пам’ятають це свято, як День залізничника. Адже залізниця створила спочатку поселення, а згодом перетворила його в повноцінне місто Бахмач. І, на жаль, залізниця і пов’язані з нею підприємства, крім хіба що бюджетних установ, залишається чи не єдиним годувальником більшості сімей наших жителів. Та не будемо в цей день про сумне.


- Вітаю усіх присутніх з Днем народження рідного міста! З Днем народження рідний Бахмаче, з Днем народження, бахмачани! – гречно розпочав святковий концерт у міському парку відпочинку наш міський голова Павло Шимко. - Прийміть щирі та палкі вітання, шановні мешканці міста Бахмача, з Днем міста, а усіх залізничників зі святом профспілки!


Низький уклін вам, шановні бахмачани, адже усі досягнення, якими багатий наш Бахмач, складаються із вашої щоденної праці, знань і талантів. Ви справжня окраса і гордість міста – завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості і наполегливості розвивається наш Бахмач. Я вдячний за все те добре, що ви зробили і робите для рідного міста. У свою чергу, і міська влада усі зусилля спрямовує на те, щоб життя у Бахмачі ставало комфортнішим і сучасним. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку міста.

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa