Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Чт, 2 липня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

День захисту дітей

08.06.2010

1 червня за організаційної та фінансової підтримки виконкому міської ради у місті Бахмачі пройшли заходи до Дня захисту дітей.На стадіоні «Колос» відбулися командні змагання «Веселі старти», у яких узяли участь першокласники загальноосвітніх шкіл міста № 1, 4, 5 та Бахмацької гімназії. Міський голова Олег Поліщук привітав дітей зі святом та вручив подарунки усім учасникам змагань.


У міському парку культури і відпочинку проходив концерт за участю юних талантів міста.

 


На площі Б.Хмельницького відбулися легкоатлетичні змагання із бігу, присвячені Дню захисту дітей, для участі у яких прибули не тільки учасники із міста, а і з сусіднього Щорса та сіл району. Переможців змагань вітав та нагороджував особисто міський голова.

 

Голова Бахмацького дитячо-молодіжного клубу любителів спорту та здорового способу життя «Гармонія» Борис Михайлов передав міському голові Диплом федерації легкої атлетики, яким нагороджено Олега Поліщука за великий особистий внесок у розвиток легкої атлетики у м. Бахмачі, та Подяку Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в товаристві, багаторічну плідну співпрацю та з нагоди 75-річчя від дня його утворення.

Вихованці дошкільних навчальних закладів «Рукавичка», «Берізка» та «Теремок» «прикрашали» сірі асфальтні майданчики яскравими малюнками «Моє щасливе дитинство». Від виконкому міський голова Олег Поліщук подарував юним художникам іграшки та солодощі.

До Дня захисту дітей за ініціативи міського голови Олега Поліщука виконкомом міської ради було замовлено та виготовлено дитячі будиночки-гірки, які розміщено на дитячих майданчиках у мікрорайонах багатоповерхівок та на майданчику у центрі міста, що став маленьким парком розваг для малечі.
Бахмацький МВК

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa