Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Чт, 2 липня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Про проведення щорічної весняної акції «Благоустрій України» у місті Бахмачі

31.03.2010

29 березня відбулася колегія Бахмацької районної державної адміністрації, на якій розглядалися питання про проведення щорічної Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України» на території району та про стан готовності району до забезпечення безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2010 року. З відповідною інформацією виступив Бахмацький міський голова Олег Поліщук. Зокрема, він сказав, що у рамках весняної акції до Дня довкілля 17 квітня 2010 року заплановане проведення міської толоки, до участі в якій залучаються трудові колективи підприємств, установ та організацій, пересічні мешканці міста. Планується висадити 1500 дерев, ліквідовано більше 30 стихійних сміттєзвалищ та вивезено 900 тон сміття.

У ході місячника буде встановлено 760 кв. метрів газонів, 32 квітники, розчищено та благоустроєно 12,3 гектари території міського парку, скверів та інших місць загального користування, приведено у належний стан закріплені та прибудинкові території.

Силами підприємств житлово-комунального господарства міста будуть відремонтовані і пофарбовані 23 існуючі та встановлено нові об’єкти на дитячих майданчиках по вулицях Пушкіна та Першотравневій, а також у дитсадках.

Заплановано проведення поточного ремонту Меморіалу Слави та пам’ятників, встановлення 150 метрів нових та ремонт існуючих парканів, завезення 250 тон піску на кладовища та в пісочниці, виконання ремонту та фарбування автопавільйонів на вулицях міста.

Значна увага буде приділена контролю за ходом виконання накреслених заходів та дотримання санітарних норм і правил на території міста, для чого створюються три мобільні групи, які добре зарекомендували себе минулого року.

Міський голова Олег Поліщук підкреслив, що нині їх робота буде більш ефективною, оскільки з 16 лютого 2010 року набрав чинності Закон України Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення у сфері благоустрою населених пунктів, згідно з яким передбачено накладання штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( 340 -1360 грн.), на посадових осіб і суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 -100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( 850 – 1700 грн.)

Бахмацьким міським головою О. Поліщуком підписано розпорядження Про проведення щорічної весняної акції «Благоустрій України» на території міста Бахмача, в якому передбачено, що з метою забезпечення подальшого благоустрою та озеленення території міста, поліпшення стану довкілля, естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, об'єктів масового перебування і відпочинку населення міста, залучення громадськості, насамперед дітей і молоді, до вирішення цих завдань:

1.Провести на території міста з 29 березня 2010 року по 30 квітня 2010 року в рамках щорічної Всеукраїнської весняної акції "Благоустрій України" місячник з озеленення та благоустрою.

2.Затвердити склад робочої групи з організації та проведення весняного місячника з озеленення, санітарної очистки та благоустрою міста згідно з додатком №1.

3.Затвердити план заходів з проведення весняного місячника з озеленення, санітарної очистки та благоустрою згідно з додатком №2.

4.В рамках щорічної Всеукраїнської весняної акції "Благоустрій України" до "Дня довкілля" 17 квітня 2010 року провести загальноміський суботник, до участі в якому залучити трудові колективи підприємств, установ і організацій, мешканців багатоповерхових житлових будинків та приватного сектора міста.

5.Керівникам підприємств, організацій і установ незалежно від форм власності терміново вжити дієвих заходів щодо забезпечення на закріплених територіях, в тому числі в міському парку культури і відпочинку, належного санітарного стану, а також в строк до 20 квітня 2010 року виконати роботи по відновленню зруйнованого під час будівельних та аварійно-ремонтних робіт асфальтобетонного покриття тротуарів та проїжджої частини доріг, планування зелених зон і земляного полотна.

6.Керівникам житлово-експлуатаційних організацій міста Дзюбі М.І., Вітюку В.О., власникам відомчого житла, головам вуличних і будинкових комітетів, головам житлово-будівельних кооперативів провести організаційну роботу по мобілізації мешканців багатоповерхових та індивідуальних житлових будинків на активну участь у заходах по благоустрою та санітарній очистці прибудинкових і присадибних територій шляхом проведення суботників.

7.Директору КВП "Комунальник" Ігнатку Л.І. :

7.1. Спільно з ЗАТ "ШРБД-7" (Глущенко О.М.) створити механізований загін та в строк до 25 квітня 2010 року ліквідувати всі стихійні сміттєзвалища в місті.

7.2. Активізувати роботу по укладенню договорів на вивіз сухого сміття, охопивши ними не менше 75% мешканців приватного сектора міста.

7.3. В строк до 10 квітня 2010 року завезти 2,5 т вапна для забезпечення потреб підприємств і організацій міста у побілці дерев та бордюрів, придбати 200 кг насіння газонної трави 2-3 сортів.

8.Керівникам КП "Бахмач-водсервіс" (Карапата М.Г.), Бахмацької дільниці ВАТ "Облтеплокомуненерго (Приходько С.В.), Бахмацького цеху електрозв’язку №17 (Яломенко М.К.), дистанції сигналізації і зв’язку (Лазебний В.О.), дільниці БМЕУ-5 (Шкареда І.Б.) перевірити наявність та в строк до 17 квітня 2010 року встановити відсутні люки на каналізаційних колодязях підвідомчих інженерних мереж.

9.Попередити керівників підприємств, організацій і установ про їх персональну відповідальність за виконання даного розпорядження у повному обсязі та у встановлені строки, а також про недопущення випадків скидання сміття за межами відведеного сміттєзвалища.

10.Заступнику міського голови Стрільцю Г.О. організувати з 1 квітня 2010 року проведення рейдів-перевірок санітарного стану на території міста за участю представників райсанепідемстанції, КВП "Комунальник", РВ УМВС, міськвиконкому.

В разі виявлення порушень Правил благоустрою та санітарного стану проводити оформлення відповідних матеріалів на винних посадових осіб та громадян з метою їх подальшого притягнення до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.


Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa