Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Закінчення строку дії договорів з виконавцями послуг з утримання житлових будинків

09.03.2010

У зв'язку із закінченням строку дії договорів з виконавцями послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій комунальної власності Бахмацької територіальної громади виконком міської ради 09 січня 2010 року оголосив конкурс по визначенню виконавців таких послуг. Обєктами конкурсу були два комплекси житлового фонду міської територіальної громади одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і пятиповерхової забудови. Учасники конкурсу могли запропонувати і одночасне обслуговування обох комплексів житлового фонду.

Для участі в конкурсі, який проводився 16 лютого 2010 року, надійшло три пропозиції від ДП "Бахмачцивільбуд" ЗАТ "Чернігівоблбуд", ПП "Міськжилосервіс" та ТОВ "Бахмацька ЖЕК".

Члени конкурсної комісії ознайомилися із поданими пропозиціями – документами, що підтверджували кваліфікаційні вимоги до учасників та самими конкурсними пропозиціями. Критерії відбору переможця були чіткими, строгими, зокрема, нижчий запропонований розмір тарифу на послуги з утримання кожного окремого будинку та прибудинкової території залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з обов'язковим забезпеченням при цьому належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинку, рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням, кількість працівників відповідної кваліфікації, фінансова спроможність учасника конкурсу, наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил, пропозиції щодо підвищення якості послуг та зниження їх вартості.

Основним критерієм визначення переможця був мінімальний розмір тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій при обов'язковому їх обсягів згідно Закону України від 24 червня 2004 року №1875-IV "Про житлово-комунальні послуги", інших нормативно-правових актів.

Згідно з вимогами "Положення про порядок конкурсного відбору підприємств для утримання житлових будинків та прибудинкових територій", затвердженого рішенням 15-ї сесії Бахмацької міської ради від 28 березня 2007 року, з конкурсантами були проведені співбесіди з метою з'ясування їх спроможності виконувати завдання з утримання житлових будинків і прибудинкових територій, уточнення інформації, що міститься у заявках, одержання додаткових відомостей про учасника.

Співбесіду з учасниками проводили голова комісії Стрілець Г.О., заступник міського голови з житлово-комунальних питань, та члени конкурсної комісії. У ході співбесіди з учасниками конкурсу кожен із 8 членів конкурсної комісії окремо заповнив оціночну таблицю, де виставлялися бали за досвід роботи , кваліфікацію персоналу, план роботи, вартість обслуговування, повноту заявки, відгук про попередню роботу та результат співбесіди. За сумою балів переможцями конкурсу було визнано ДП "Бахмачцивільбуд" по першому комплексу з 29 житлових будинків та ТОВ "Бахмацька ЖЕК" по другому комплексу із 105 житлових будинків і гуртожитку.

Підговлено до підписання договори Бахмацької міської ради з ТОВ "Бахмацька ЖЕК" та ДП "Бахмачцивільбуд" на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, до яких внесено суттєві доповнення з метою підвищення відповідальності за якість надання послуг та здійснення контролю за фактичним об’ємом виконаних робіт. Виконавців ТОВ «Бахмацька ЖЕК» та ДП «Бахмачцивільбуд» зобов’язано щомісячно надавати інформацію до виконкому міської ради про об’єми виконаних робіт та використання коштів, що надходять у рахунок квартирної плати. До договорів внесено зобов’язання виконавцям скласти та узгодити графіки громадських слухань з метою обгрунтування розміру тарифів по наданню послуг із утримання будинків та прибудинкових територій по кожному будинку окремо.

 

Міськарада

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa