Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Про програму модернізації і розвитку вуличного освітлення міста Бахмача

23.02.2010

Виконком Бахмацької міської ради працює над реалізацією «Програми модернізації і розвитку вуличного освітлення м. Бахмач на 2009 – 2010 роки», яка передбачає встановлення енергозберігаючого обладнання не тільки на центральних вулицях, а й на найвіддаленіших провулках міста.


У рамках виконання Програми освітлення Бахмача передбачається розвиток та модернізація зовнішнього освітлення, підвищення ефективності та надійності функціонування системи зовнішнього освітлення мікрорайону, окресленого вулицями Чернігівською, Тиницькою, Першотравневою шляхом розвантаження існуючих ліній за рахунок встановлення додаткового багато тарифного електролічильника, поліпшення освітлення мікрорайонів «Гайки», «Київська», шляхопроводу, прилеглих вулиць до вулиці Чапаєва, Тельмана, Червоних Партизан, Карбишева, Південної, Перемоги, Єсеніна, Богунцева, Зої Космодем’янської та інших, освітлення місць масового пересування мешканців міста біля багатоповерхових житлових будинків. Програма була схвалена виконкомом міської ради, але кошти на її виконання депутати міської ради не передбачили. Тому всі роботи та закупівля обладнання здійснюється за ініціативи міського голови виключно за спонсорські кошти.

Громада Бахмача та міський голова зверталися за допомогою у реалізації програми до багатьох. На звернення відгукнувся Сергій Тігіпко, колишній кандидат у Президенти. Виконання робіт продовжилося восени 2009 року, коли два автопоїзди доставили необхідне обладнання, що дало можливість продовжити роботи по переобладнанню системи міського освітлення. Сьогодні у місті освітлюються навіть ті вулиці та провулки, на яких ніколи не було вуличного освітлення. За сприятливих погодних умов навесні роботи по переобладнанню зовнішнього освітлення будуть продовжені.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa