Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

З турботою про людей з особливими потребами

11.12.2009

Відзначення міжнародного Дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування усім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Адже інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто намагається допомогти.

У цей день від виконкому Бахмацької міської ради матеріальну допомогу та подарунки отримали 10 дітей-інвалідів, які за станом здоров’я чи через фізичні вади не відвідують загальноосвітні навчальні заклади. Особисто міський голова та працівники апарату виконкому міської ради відвідали кожну дитину вдома, ознайомилися з умовами проживання, поспілкувалися з ними.

Міжнародний День інвалідів став пам’ятним і для членів Бахмацької територіальної організації глухих, адже це люди з особливими потребами, і спілкування для них дуже важливе, а увага до них зі сторони влади розчулила до сліз. Була проведена зустріч, на якій подарунки від міського голови О.В. Поліщука отримали 20 нечуючих інвалідів міста, які принагідно звернулись до міського голови з різними проблемами та за допомогою.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я, і не тільки у день 3 грудня, а й протягом року не забувати про те, що поруч живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa