Установка MacOS

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Нд, 17 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади!

02.12.2009

Вже багато років кожному поколінню мешканців нашого міста Бахмач життя задає постійно одне питання «Для чого живемо?», «Куди йдемо?», «Що залишимо майбутнім поколінням?»

Відомо, що для тих, хто нікуди не пливе, не буває попутного вітру. Для нашого міста, його територіальної громади таким курсом в майбутнє має стати «Стратегічний план розвитку міста Бахмача». Цей документ зафіксує наше бачення майбутнього міста, основи, на яких ми маємо будувати це майбутнє, орієнтири та цілі, досягнення яких здійснить наші мрії. Це велика відповідальність, бо, як відомо, плата за стратегічні помилки є самою великою.

За ініціативи міського голови Поліщука О.В. була створена робоча група з підготовки стратегічного плану розвитку міста із числа не тільки працівників апарату виконкому міської ради, а й з залученням депутатів міської ради різних скликань, керівників підприємств, представників малого бізнесу, громадськості, преси. Креативні ідеї, конструктивні пропозиції щодо розвитку міста мають стати підґрунтям формування всього поля завдань на майбутнє. Передбачається активна участь та небайдужість жителів рідного міста, щоб вивчити найактуальніші проблеми громади, сформулювати сильні та слабкі сторони міста, можливості та загрози, пріоритетні напрями розвитку та ресурси для їх вирішення. Саме на основі зібраної інформації в подальшому і буде підготовлений стратегічний план розвитку територіальної громади міста Бахмача.

Напевно можна стверджувати, що такі важливі питання, як спорудження глибинної свердловини для забезпечення якісною питною водою мешканців приватного сектора, автономне опалення квартир у багатоповерхівках центральної частини міста, освітлення усіх - навіть віддалених вулиць, згідно «Програми освітлення «, реконструкція міського парку та благоустрій водоймища, встановлення нових очисних споруд та інші будуть включені до плану. Міський голова вважає, що важливим для сталого розвитку міста є залучення інвестицій у виробничу бюджетонаповнюючу сферу, яка б давала можливість розвивати соціальну інфраструктуру. А ще - важливо вірити у те, що накреслене здійсниться, адже віра – це могутня сила, яка стає запорукою успіху у багатьох справах.

Звертаємось до всіх небайдужих бахмачан із проханням долучитися до планування спільного майбуття та втілення мрій у життя! Знайдіть себе у процесах розвитку міста, активно включайтесь у співпрацю із владою, ставайте рушійною силою прогресу!

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa