Обнаружил актуальный портал отборных новостей.

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Нд, 17 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Головне питання засідання виконкому - готовність до роботи в осінньо-зимовий період

16.10.2009

12 жовтня 2009 року відбулося засідання виконкому Бахмацької міської ради, на якому слухалося питання готовності житлово-комунального господарства міста та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Розглядалися інші нагальні питання.

З доповіддю виступив заступник міського голови Григорій Олександрович Стрілець, а співдоповідачами були керівники житлово-комунальних підприємств міста - Дзюба М.І, Вітюк В.О., Ігнатко Л.І., Карапата М.Г., Приходько С.В. На засідання виконкому були запрошені завідуючі дошкільних навчальних закладів міста.

Заступник міського голови сказав, що згідно з накресленими і затвердженими рішенням виконкому від 17 червня 2009 року №117 заходами по підготовці об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років підприємствами і організаціями галузі проведена певна робота.

Так, ТОВ "Бахмацька ЖЕК" проведено капітальний ремонт покрівель дахів житлових будинків по вул.Жовтневій,10,34,36,50,54,60 вул.Дружби,2,6,8-А, вул.Першотравневій,4,22,39, Я.Мудрого, 3, 7, 20 загальною площею 1422 м2 на суму 82,0 тис.грн., замінено силовий електричний кабель до житлового будинку по вул.Першотравневій,22 (2,6 тис.грн.), а також поточним ремонтом відремонтовано 10 під'їздів житлових будинків по вул.Східній,11 (2), вул.Тиницькій,104 (2), вул.Тиницькій,114 (3), вул.Першотравневій,4 (2), вул.Жовтневій,29 (1), оголовки димових та вентиляційних каналів по вул.Східній,11, вул.Першотравневій,41, вул. Тиницькій, 104, балконну плиту по вул.Дружби,7, відмостку біля будинку по вул.Першотравневій,41 (всього на суму 55 тис.грн.).

Разом з тим роботи ведуться не завжди якісно і виконуються не в повному обсязі (половина ДВК житлового будинку по вул.Жовтневій,52 та ганки під'їздів №№3,4 по вул.Першотравневій, 39 до цього часу не відремонтовані), допускається тяганина (ремонт стелі в кв.3 по вул.Я.Мудрого,9 гр.Бойка В.П., ремонт даху над кв.14 по вул.Луначарського,2 гр.Откидач Н.І. та ін.).

Нарешті проведено роботи по капітальному ремонту покрівель дахів житлових будинків ДП "Бахмачцивільбуд" по вул.Пушкіна,5 та Чернігівській, 5, але перевіркою встановлено, що роботи по ремонту примикань покрівлі даних будинків до димовентиляційних каналів до цого часу не завершені.

По цій же причині безпідставно затягується і ремонт каналізаційних мереж житлового будинку по вул.Пушкіна,5, де роботи повинні були б бути виконаними ще у квітні місяці і для цього були всі умови.

В наслідок надзвичайно тяжкого фінансового стану підприємства ДП "Бахмачцивільбуд" тут виконано лише незначний обсяг робіт по поточному ремонту, зокрема, димовентиляційних каналів – на 90%, електрощитових – на 80%, м'яких покрівель – на 80%, азбестоцементних покрівель – на 29%, захисних плит над входами в під'їзди – на 72.7%, утеплення під'їздів – на 62%, утеплення підвалів 50%.

Крім цього актів перевірок димових та вентиляційних каналів житлових будинків ще не підготовлено жодного.

Слід зазначити, що завдяки перевиконанню міського бюджету за підсумками роботи у 1-му півріччі 2009 року на капітальний ремонт житла додатково виділено 79,5 тис.грн., в т.ч. ТОВ "Бахмацька ЖЕК" – 34,5 тис.грн. та ДП "Бахмачцивільбуд" – 45 тис.грн., а також на покриття різниці в тарифах відповідно 15,0 і 10,0 тис.грн. Тому керівникам цих підприємств Дзюбі М.І. і Вітюку В.О. слід докласти максимум зусиль по своєчасному освоєнню цих коштів.

КП "Бахмачтепломережі" завершено роботи по реконструкції центральної котельні по вул.Пролетарській,15 шляхом заміни застарілих котлів КВГМ-10/150 з низьким коефіцієнтом корисної дії на сучасні високо економічні котли Італійського виробництва потужністю 3 МВт кожен, а також переобладнанню теплопунктів по вул.Чернігівській,5-А та вул.Тімірязєва,8-А (1176,6 тис.грн.) в автономні газові міні-котельні та оснащення їх автоматикою, яка управляє роботою котлів залежно від параметрів зовнішнього середовища.

Сьогодні на порядку денному стоїть питання якнайшвидшого виконання приписів Територіальних управлінь Держгірнагляду та Державної інспекції з енергозбереження по Чернігівській області з метою отримання дозволу на подачу газу на ці три котельні та проведення на них пуско-налагоджувальних робіт, а також завершення підготовки документації по передачі в оренду ВАТ "Облтеплокомуненерго" цілісного майнового комплексу системи теплозабезпечення міста Бахмача.

Враховуючи останнє, виконкомом підготовлена необхідна технічна документація для укладення з ВАТ "Облтеплокомуненерго" договорів на теплопостачання дитячих садків та адмінбудинку по вул.Жовтневій,42.

Дещо інша ситуація склалась на будівництві блочно-модульної котельні по вул.Жовтневій,62-В (розпорядник коштів – головне управління ЖКГ ОДА), де для завершення робіт не вистачає 32,0 тис.грн. Всі необхідні для отримання цих коштів документи нами своєчасно надані головному управлінню ЖКГ облдержадміністрації і в даний час нами докладається максимум зусиль для здачі цього об'єкта в експлуатацію до початку нового опалювального сезону. Але і без цієї котельні даний мікрорайон без тепла не залишиться, оскільки теплотраса до нього вже відремонтована.

КП "Бахмач-водсервіс" за рахунок власних коштів (7,0 тис.грн.) виконано всі заплановані заходи по підготовці до роботи в зимовий період.

Так, проведено ревізію і ремонт запірної арматури насосного відділення і водопровідних мереж, а також станції 2-го підйому та мереж на території водозабору, хлорування і чистка резервуару та магістральних мереж.

Відремонтовано повітряну лінію електромережі напругою 10 кВ до очисних споруд, виготовлено та встановлено 15 кришок на люках каналізаційних колодязів.

Підготовлено вихідні дані для розробки проектно-кошторисної документації на заміну насосного обладнання станції 2-го підйому водозабору.

В стадії завершення виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва напірного каналізаційного колектора від житлового масиву по вул. Перемоги до вагонного депо.

В даний час вирішується питання про прийняття у комунальну власність міської територіальної громади водопровідних мереж зазначеного житлового масиву, які сьогодні являються фактично безгосподарними.

Значний обсяг робіт проведено і по дитячих навчальних закладах.

Так за рахунок коштів міського бюджету проведено реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж двох дитсадків "Рукавичка" та "Берізка", в ході якої проведено заміну застарілого обладнання на сучасне нове.

Проведено заміну непридатних підземних теплових мереж по дитсадку "Рукавичка"

Завершено капітальний ремонт даху дитячого навчального закладу "Теремок" та поточний ремонт приміщень.

По дитсадку "Берізка" під час проведеної реконструкції водопровідних мереж встановлено водонагрівачі що дало змогу забезпечити гарячим водопостачанням шість дитячих кімнат.

Також по даному закладу виконано капітальний ремонт підлоги однієї із груп, заміна 20м внутрішніх теплових мереж, проведено утеплення дверей та підвального приміщення.

Але поряд з цим теплові мережі підвальних приміщень двох дитсадків "Берізка" та "Рукавичка" потребують терміново утеплення.

Внаслідок встановлення щоденного контролю за виконанням робіт ФГ "Бахмач-Промінь" завершуються внутрішні оздоблювальні роботи по переобладнанню будівлі колишньої школи по вул.Кірова,7 під житловий будинок для багатодітної сім"ї гр. Ільченко.

Залишаються роботи по газифікації даного будинку та перенесенню повітряної лінії електромережі.

Проведена організаційна робота по створенню 6 з 11 запланованих громадських об'єднань по реконструкції газових мереж центральної частини міста з тим, щоб всі мешканці багатоповерхових будинків мали можливість перейти на індивідуальне газове опалення своїх квартир.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху в межах передбачених бюджетом коштів в сумі 10.0 тис. грн. придбано та встановлено 25 нових дорожніх знаків "Пішохідний перехід", 20 інформаційно-вказівних знаків "Місце зупинки автобуса" та розклад руху автобуса маршруту №5, відреставровано 7 та встановлено 12 нових дорожніх знаків "Залізничний переїзд без шлагбаума".

Виконана дорожня розмітка 10 пішохідних переходів (200 м2) та нанесено 6,5 км осьових ліній по вулицях Батуринській, Жовтневій, Першотравневій, Шевченка, а також шляхова розмітка схеми організації руху автотранспорту на площі Чернігівської та на перехресті вулиць Жовтневої, Шевченка і Б.Хмельницького (в районі магазинів "Кароліна" і "Нептун").

За рахунок міського та державного бюджетів проведено поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини вул. Першотравневої, Жовтневої, Шевченка, Чапаєва, площі Чернігівської, шляхопроводу, вул. З.Космодем"янської, Тиницької, Петровського загальною площею 2495 кв.метрів на суму 255 тис.грн.

Хоча ще з весни організаційно вирішено питання щодо придбання 600 м3 щебенево-піщаної суміші для підсипки міських доріг, але із-за відсутності фінансування справа гальмується до цього часу.

Для запобігання підтопленню території міста КВП "Комунальник" проведено роботи по розчистці 147 м водовідвідних лотків та канав.

КВП "Комунальник" для посипки вулиць та тротуарів міста в зимовий період заготовлено 200 т протиожеледної суміші..

Для очищення вулиць від снігу придбано спецтехніку автомобіль ЗІЛ-130 .

Проведено закріплення вулиць міста за працівниками підприємства на випадок ожеледиці.

Але в той же час підприємством не ведеться робота по переукладенню договорів зі спеціалізованими підприємствами на зимове утримання доріг міста( очищення від снігу та посипку протиожеледною сумішшю)., не проведено ремонт даху гуртожитку та встановлення приладу обліку тепла, не вирішено питання укладення договору з ВАТ "Облтеплокомуненерго" на постачання теплової енергії до гуртожитку.

Проведено пуск газу останньому з 22 громадських об'єднань по будівництву вуличних газових мереж Північно-Східної частини міста, чим успішно завершено роботи по газифікації даного мікрорайону.

Особливої уваги потребує питання залучення техніки підприємств і організацій міста для очищення вулиць від снігу, розробка заходів по попередженню і ліквідації аварійних ситуацій, координація дій комунальних та інших задіяних служб при роботі в екстремальних умовах.

Питання готовності житлово-комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період постійно перебуває на контролі міського голови та виконкому міської ради.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa