Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Чт, 2 липня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Оздоровлення дітей в літній період

15.09.2009

Щорічно батьки, які мають дітей шкільного віку, переймаються проблемою літнього оздоровлення своїх дітей. В час технічного прогресу та неймовірних навантажень на молоді дитячі організми кожній дитині потрібен повноцінний відпочинок і надійну підтримку в цьому вже не перший рік надає Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Кошти Фонду виділяються на організацію харчування (в частині вартост набору продуктів харчування), лікування та культурне обслуговування дітей в межах граничних норм витарт, які підвищено в порівнянні з минулим роком.

Під час літніх канікул діти мали змогу оздоровитись та відпочити у дитячих оздоровчих закладах України. Кошти для цього передбачаються програмою щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей, яку щорічно затверджує правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Протягом останніх років спостерігається стійка тенденція збільшення витрат на фінансування оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах. Так на оздоровлення дітей в 2009 році по Бахмацькій міжрайонній дирекції Фонду було використано 488,0 тис. грн. оздоровлено 770 дітей, в 2008 році – 466,9 тис.грн. , оздоровлено 917 дітей.

В кожному районі Бахмацької дирекції працювали дитячі оздоровчі табори. В Бахмацькому районі в с. Курінь табір “Мрія” відвідали 289 дітей. В Борзнянському районі в с. Ядути в таборі “Десна” відпочивало 187 дітей. В цих оздоровчих закладах організовано 3 зміни, тривалість 2 і 3 зміни збільшені до 21дня. В Коропському районі, на мальовничому березі Десни, відновив свою роботу табір ,,Сузір’я”. Діти відпочивали там на протязі 18 днів, було оздоровлено 98 дітей. В кожному таборі було організоване збалансоване харчування. Дітям не доводилось сумувати, кожного дня була насичена культурно - масова програма.

Вперше з початку роботи Фондом були придбані дитячі путівки до позаміського сезонного дитячого табору санаторного типу “Десна”, де діти змогли не тільки відпочити, але й полікуватися. 46 дітей застрахованих осіб нашої дирекції були направлені на 21 день на санаторо-курортне лікування в санатрій “Десна”, де згідно їхнього стану здоров’я кожному було призначено відповідний комплекс лікувальних процедур.

Кожна дитина, яка відпочивала в ДОЗ отримала незабутні враження від відпочинку, знайшла нових друзів та поповнила запас енергії на новий навчальний рік.

Директор Бахмацької міжрайонної
виконавчої дирекції Чернігівського
обласного відділення ФСС з ТВП
Ю.М.Горбач

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa