Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Про святкування Дня міста та Дня залізничних профспілок і транспортних будівельників

10.08.2009

Другого серпня бахмачани відсвяткували 71-річницю отримання статусу міста – День міста Бахмача, який нерозривно пов'язаний з Днем залізничних профспілок та транспортних будівельників, адже місто Бахмач з’явилося як поселення залізничників і зростало завдяки розвитку магістралі.

Урочистості проходили у міському парку культури та відпочинку. Відкривав свято міський голова Олег Васильович Поліщук, який привітав усіх з Днем міста та з Днем залізничних профспілок та транспортних будівельників та нагородив кращих робочих, лікарів, працівників житлово-комунального господарства, сфери спорту, залізничників Почесними грамотами міської ради.

Особливу вдячність міський голова висловив Почесним громадянам міста – Іваньку Володимиру Андрійовичу, який брав участь у визволенні Бахмача від німецько-фашистських загарбників, та Гросману Михайлу Яковичу, який заслужив це звання трудом на залізниці на благо та розвиток місту.

З вітальним словом до бахмачан та гостей свята звернулися голова районної державної адміністрації Микола Миколайович Булах та голова районної ради Володимир Миколайович Сорока. Зі святом Дня міста та Днем залізничних профспілок та транспортних будівельників привітала голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації залізничників та транспортних будівельників України Бахмацької дистанції сигналізації та зв’язку, член Дорожньої профспілки Південно-Західної залізниці, член Президії теркому профспілки Конотопського відділку перевезень Південно-Західної залізниці, Почесний залізничник – Ніна Петрівна Загорулько.

31 липня, 1 та 2 серпня за фінансової підтримки виконкому міської ради проходив футбольний турнір, присвячений Дню міста та Дню залізничних профспілок та транспортних будівельників, який став уже традиційним та масовим, оскільки у ньому беруть участь різні команди – дитячі, молодіжні, від залізничників та й з інших міст – Прилук, Ніжина. На призи міста проходили і стрітбольні змагання на спортивному майданчику ЗОШ №1.

На втіху та задоволення маленьких бахмачан у міському парку працювали різноманітні атракціони – батути, гірки, піраміди, страйкбольний тир, електромобілі, мала залізниця.

Концертно-розважальна програма була презентована народною студією вокального мистецтва "Камертон" Прилуцького міського Будинку культури. Сучасні пісні, запальні танці колективу припали до смаку усім присутнім на святі. Активними були бахмачани в конкурсах "Карооке", "Вкусняшка" та "Слоган про рідне місто", переможці яких отримали гарні призи.

На святі кожен почувався іменинником, адже Бахмач – це рідне місто, і куди б не завели життєві дороги, назавжди залишиться у серці затишною домівкою. Завершення свята ознаменували залпи феєрверку, деякі з них у вигляді сердець осяяли нічне небо, наче ще раз зізнавалися в любові до рідного міста, і розливались безмежністю…

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa