кровельные материалы http://agro-portal.su/

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

«Оперативка» з керівниками підприємств ЖКГ

27.07.2009

У літній період, як ніколи, напружено ведуться різні ремонтні роботи. Нарада міського голови Поліщука О.В. з керівниками підприємств житлово-комунального господарства черговий раз пройшла по-діловому – у руслі нагальних потреб.

У зв’язку із підготовкою до святкування Дня міста та Дня залізничних профспілок та транспортних будівельників 2 серпня необхідно терміново провести роботи по благоустрою та наведенню порядку на території міста – на вулицях, у міському парку, скверах, дитячих майданчиках, прибудинкових територіях. Тому постають завдання по благоустрою не тільки для підприємств житлово-комунальної сфери, а й для приватних підприємців, власників магазинів, інших торгових точок, приватних осіб, організацій та установ. Прибирання відведених та закріплених територій – справа завжди проблемна, оскільки сумління багатьох «ПП» не поширюється на громадські справи.

Важливим на сьогодні завданням є укладання договорів по благоустрою територій, закріплених за приватними підприємцями, установами та організаціями з КВП «Комунальник».

Обкошування узбіч доріг, прибудинкових територій - завдання не лише для комунальних підприємств міста, а й для всіх господарників.

Неодноразово доводиться відновлювати у літній період розмітку на дорогах, особливо пішохідні переходи, де вона вкрай потрібна для безпеки руху. Отже КВП «Комунальник» у черговий раз отримало завдання терміново виконати роботи по оновленню та додатковому фарбуванню дорожної розмітки «Пішохідні переходи» по вул. Першотравневій, Жовтневій та Шевченка та встановленню нових знаків біля загальноосвітніх шкіл №1 та № 4 по вулицях Я.Мудрого та Б.Хмельницького.

Невідкладного виконання вимагають проблеми, над якими працює КП «Бахмачводсервіс»: провести реконструкцію каналізаційного колодязя, що розташований на проїжджій частині вулиці Чернігівської біля будинку №3.

У літній час, коли природне освітлення досить довготривале, необхідно чітко контролювати використання електроосвітлення міста у нічний час – таке завдання поставлене майстру Бахмацької дільниці «Чернігівміськсвітло» Кириченку М.М.

Бахмацька міська рада

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa