новости россии и украины

Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Нд, 17 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

Велике театралізоване свято – Івана Купала

10.07.2009

06 липня у міському парку культури і відпочинку відбулося велике театралізоване свято – Івана Купала, що ще здавна стало улюбленим народним гулянням.

Святкування купальської ночі розпочалося прекрасним театральним дійством, яке перенесло всіх присутніх у ті часи, коли ці традиції жили у побуті: молоді дівчата плели вінки та пускали їх на воду з надією на щастя та шлюб, а порубки палили багаття та перестрибували через нього. Все це були не лише веселі розваги, а й віра у те, що вогонь очищає від усього лихого, недоброго, що дає добру надію.

Тож і на Бахмацькому святі Івана Купала гості та жителі міста поринули у чарівний світ купальської ночі, та й танцювали і біля Марени (прикрашеного деревця), і з водяником навколо традиційного багаття.

Веселі, ліричні та традиційно гумористичні для цього свята пісні у виконанні працівників районного будинку культури створили приємний, веселий настрій, що охопив усіх присутніх.

Від імені міського голови Поліщука О.В., який на той час перебував у відрядженні у м. Українці Київської обл. та брав участь у 4-й Всеукраїнській конференції малих міст України за темою "Державно-приватне партнерство як механізм розвитку малих міст", звернувся перший заступник міського голови А.Ф. Федченко та передав бахмачанам святкові вітання від міського голови і побажав здоров’я, життєвих гараздів та веселого настрою.

Приємним сюрпризом для гостей свята стали зовсім несподівані подарунки від Бахмацької міської ради. Тому, хто завітав на це традиційне українське народне свято у вишиваній сорочці, презентовано пляшку шампанського. А тому, хто у гаманці мав грошову купюру 2001 року випуску (дивно, але довго шукали), дісталася банка кави.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa