Пропозиції та запитання міському голові

Ваше ім'я, прізвище:
Електронна пошта:
Тема
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав своє ім'я та контактні дані.
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Сьогодні Ср, 20 січня, 
Міський голова
Павло Шимко

Шановні жителі міста Бахмача!

Щиро дякую вам за підтримку та довіру на місцевих виборах 31 жовтня!

Засвідчуючи слова глибокої поваги усій громаді, висловлюю сподівання на нашу майбутню співпрацю і вірю, що за підтримки один одного ми і надалі будемо здобувати авторитет та визнання, розбудовуватимемо рідне місто.

Незалежно від переконань і поглядів маємо об’єднати зусилля, знайти компромісні рішення спірних питань. Разом ми будемо впевнено рухатися вперед.

Бажаю міській громаді і кожному бахмачанину добра, щастя, успіхів та благополуччя!

Дякую за довіру і щиро сподіваюсь, що ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір.       Далі...

Міські новини

30 червня відбулася 42 сесія Бахмацької міської ради

08.07.2009

30 червня відбулася 42 сесія Бахмацької міської ради, на яку вносилося 30 питань.

Вів сесію міський голова О.В.Поліщук.

Присутні: 20 депутатів міської ради із 30 обраних.

Запрошені: депутат обласної ради Марченко Т.О., депутати районної ради Жеревчук Н.Ю. та Бурковська В.П., заступник голови райдержадміністрації Євдокименко В.М., директор КП «Бахмачтепломережі» Приходько С.В. та головний бухгалтер Кривенко Л.Г., начальник юридичного відділу ВАТ «Облтеплокомунерго» Комлаш В.М., головний бухгалтер з контролю, обліку та аналізу матеріальних цінностей Пац М.Г. та інші.

Серед найважливіших і гострих питань стояло питання підписання договору передачі в оренду цілісного майнового комплексу КП «Бахмачтепломережі». Треба відмітити, що це питання вносилося на сесію вже неодноразово. Але з’явилося дуже багато каменів спотикання, які не- дозволяли позитивно вирішити це важливе питання. Оренда такого життєво важливого підприємства як КП «Бахмачтепломережі» глибоко вивчалося працівниками апарату виконкому міської ради, спеціалістами з «Облтеплокомуненерго», депутатами міської ради. Неодноразово переглядався сам договір оренди, вносилися важливі корективи та зміни.

Запрошені спеціалісти зі сторони ВАТ « Облтеплокомунерго» дали чіткі пояснення щодо умов та правил оренди, перспектив та гарантій безперебійного теплопостачання в осінньо-зимовий період. Коли всі гострі кути оренди були «розгладжені», рішення було прийнято. Тому є великі сподівання, що місто не залишиться без теплопостачання, з боргами за спожитий газ через різницю в тарифах, як завжди, «невчасної» осені та зими.

Перспективним та цікавим для жителів міста розглядалося питання про альтернативне обслуговування житлового фонду.

Як відомо, житловий фонд територіальної громади міста обслуговується ТОВ «Бахмацька ЖЕК» та ДП «Бахмачцивільбуд». Але послуги цих підприємств не завжди задовольняють користувачів, тарифи, на думку тих же споживачів, не відповідають якості та кількості наданих послуг. Нарікань на роботу «жеків» багато. Та й самі підприємства ледве зводять кінці з кінцями.

Враховуючи важливість питання та необхідність покращення надання якості послуг по обслуговуванню житлового фонду міським головою Поліщуком О.В. було внесено пропозицію про створення робочої групи по вивченню питання альтернативного обслуговування житлового фонду міста, що дало б можливість покращити його обслуговування.

Земельні питання займали дві третини порядку денного сесії. Всі вони були попередньо вивчені відділом земельних ресурсів міської ради та розглянуті профільною депутатською комісією.

Від нормативної грошової оцінки земель залежить земельний податок та ставка орендної плати. Оскільки попередня оцінка була зроблена ще 1998 році і була дійсною 5-7 років, виникла необхідність проведення нормативної грошової оцінки земель Бахмацької міської ради.

Розглядалися інші питання порядку денного, прийняті відповідні рішення. Міський голова Поліщук О.В. закрив сесію міської ради.

Міськвиконком

Пошук

   I
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
©Інститут Трансформації Суспільства 2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa